Vztah s klientem je pro nás nejdůležitější

Prostřednictvím projektu Šetříme občanům aktivně pomáháme domácnostem nejen se zajištěním spolehlivého dodavatele od roku 2017. Díky vysoké odbornosti, profesionalitě a referenčnímu přístupu nám důvěřují klienti po celé České republice.


Vždy hledáme nejlepší řešení, a to dlouhodobě

Portfolio služeb pro domácnosti stavíme na třech klíčových parametrech: bezpečí, komfort a efektivita. Nyní nastal ten správný čas naplnit naši ambici a sekci “energie” posunout na další úroveň. Nejlepším řešením je vytvořit službu na míru. Službu, která odpovídá potřebám klientů Šetříme občanům, kterým zajistí dlouhodobě výhodné podmínky. 

“Ze získaných zkušeností s organizací elektronických aukcí víme jak má vypadat služba, která splňuje parametry nejlepšího řešení a není limitována nabídkou energetického trhu. Vytvořili jsme tedy ve spolupráci se sesterskou společností TGC Energie, s.r.o. novou unikátní produkty, která klientovi nabízí také další služby navíc v rámci produktu.” uvádí David Otoupalík, jednatel společnosti. 

Chceme být pro klienta i partnera volbou číslo jedna na českém trhu s komplexní správou služeb domácností. Právě proto vyvíjíme pro klienty také asistenční službu, která správu nákladů centralizuje a je plně dostupná na všech chytrých zařízeních.