Asistenční služba Bohouš


Budeme pro Vás trvale udržovat přehled o aktuálním stavu služeb a produktů využívaných ve Vaší domácností. Pohlídáme ceny parametry služeb a budeme průběžně kontrolovat, jestli nejsou jinde výhodnější. Sami se pak budete moci rozhodnout, zda jich využijete. Případnou změnu pak bezplatně zajistíme za Vás.

EVIDENCE | UPOZORNĚNÍ | ASISTENCE

Nad službami a produkty přemýšlíme tak, aby Vám usnadnily život. Pomůžeme Vám efektivněji řídit běžné výdaje za provoz v domácnosti a zvýšit Váš komfort a bezpečí. Asistenční služba Bohouš zajistí, že do sebe všechno perfektně zapadne. U každé služby Vám zajistí evidenci, upozornění i asistenci, a Vy tak budete mít přehled o Vaší domácností.Jak to vypadá v praxi?

Například u energií zkontrolujeme a evidujeme stávající smlouvy nebo faktury pro Vaše odběrná místa.

Najdeme pro Vás lepší ceny nebo Vás ochráníme před zdražením energií Vašeho stávajícího dodavatele.

Navíc se můžete spolehnout, že veškerou administrativu a komunikaci vyřídíme za Vás. 

Asistenční služba a klientský portál Bohouš jsou společným projektem společnosti Občanům s.r.o. a jejích partnerů, jejichž seznam uvádíme zde.
TGC Energie s.r.o.

„Nemáme ambici jen dodávat energii, ale chceme poskytnout klientům komplexní poradenství v oblasti energetických služeb. Budeme proto přinášet takové produkty a služby, které budou inovativní, budou měnit zvyklosti na trhu a pro klienty přinesou větší stabilitu ceny a prevenci proti jejímu neplánovanému zvýšení. Vše dostupné on-line a v moderním pojetí.“
CUP Kominictví s.r.o.

„Poskytujeme profesionální kominické služby se zaměřením na kontrolu a čištění spalinových cest. Klienty každý rok navštívíme a zajistíme čištění dle zákona. Ceny dlouhodobě garantujeme a všechny záznamy a revize za klienta elektronicky archivujeme. Díky naší službě snižujeme riziko požáru a klientovi přinášíme bezpečí v případě škodní události na nemovitosti.”
Akropol nezávislé finanční poradenství a.s.

„Naší vizí je být jednou nejlepších poradenských společností v České republice. Našimi partnery jsou všechny významné instituce, což nám dovoluje nabízet vždy nejlepší řešení na trhu.”