Asistenční služba Bohouš


Budeme pro Vás trvale udržovat přehled o aktuálním stavu služeb a produktů využívaných ve Vaší domácností. Pohlídáme ceny parametry služeb a budeme průběžně kontrolovat, jestli nejsou jinde výhodnější. Sami se pak budete moci rozhodnout, zda jich využijete. Případnou změnu pak bezplatně zajistíme za Vás.

EVIDENCE | UPOZORNĚNÍ | ASISTENCE

Nad službami a produkty přemýšlíme tak, aby Vám usnadnily život. Pomůžeme Vám efektivněji řídit běžné výdaje za provoz v domácnosti a zvýšit Váš komfort a bezpečí. Asistenční služba Bohouš zajistí, že do sebe všechno perfektně zapadne. U každé služby Vám zajistí evidenci, upozornění i asistenci, a Vy tak budete mít přehled o Vaší domácností.Jak to vypadá v praxi?

Například u energií zkontrolujeme a zaevidujeme stávající smlouvy nebo faktury dodavatele pro Vaše odběrná místa.

Najdeme pro Vás lepší ceny nebo Vás ochráníme před zdražením energií Vašeho stávajícího dodavatele.

Navíc se můžete spolehnout, že veškerou administrativu a komunikaci vyřídíme za Vás. 

Asistenční služba a klientský portál Bohouš jsou společným projektem společnosti Občanům s.r.o. a jejích partnerů, jejichž seznam uvádíme zde.
TGC Energie s.r.o.

„Nemáme ambici jen dodávat energii, ale chceme poskytnout klientům komplexní poradenství v oblasti energetických služeb. Budeme proto přinášet takové produkty a služby, které budou inovativní, budou měnit zvyklosti na trhu a pro klienty přinesou větší stabilitu ceny a prevenci proti jejímu neplánovanému zvýšení. Vše dostupné on-line a v moderním pojetí.“
CUP Kominictví s.r.o.

„Poskytujeme profesionální kominické služby se zaměřením na kontrolu a čištění spalinových cest. Klienty každý rok navštívíme a zajistíme čištění dle zákona. Ceny dlouhodobě garantujeme a všechny záznamy a revize za klienta elektronicky archivujeme. Díky naší službě snižujeme riziko požáru a klientovi přinášíme bezpečí v případě škodní události na nemovitosti.”
Akropol nezávislé finanční poradenství a.s.

„Naší vizí je být jednou nejlepších poradenských společností v České republice. Našimi partnery jsou všechny významné instituce, což nám dovoluje nabízet vždy nejlepší řešení na trhu.”