Chcete pracovat v zázemí úspěšného celostátního projektu?

Naše kanceláře jsou v Brně na ul. Vídeňská, hned u zastávky Celní. V moderní administrativní budově zaujímáme už 3 patra a téměř 700 m2 kancelářské plochy. Zajišťujeme kompletní administrativu a back-office služby pro naše projekty a najdete u nás uplatnění na všech pozicicích. Od recepce, přes zpracování dokumentů, komunikaci s partnery a dodavateli, po služby péče o zákazníky. Více informací o volných pozicích najdete na našem specializovaném webu www.zijemeenergii.cz . Nebo rovnou zašlete životopis na hr@tgc.cz.

Chcete pro nás pracovat jako konzultant v terénu?

Pro naše klienty zajišťujeme dlouhodobou péči nejen v oblasti energetiky, ale také například ve financích. kominických službách, fotovoltaických elektrárnách nebo úsporách pitné vody. Na domácnosti a občany se zkrátka díváme komplexně s širokým portfoliem produktů a služeb, které neustále rozšiřujeme.

Přidejte se mezi více než 50 profesionálních konzultantů, kterým poskytujeme profesionální zázemí a nadstandardní podporu obchodu.

Na email hr@tgc.cz nám pošlete svůj životopis a informaci, ve které lokalitě byste chtěli působit. Vše předáme na manažera daného území, který Vám rád sdělí bližší detaily o možné spolupráci.