Služby pro domácnost

Přidejte se k občanům po celé České republice, a díky tomu získejte přístup k produktům, službám a dalším výhodám, které byly dříve dostupné jen pro velké firmy.

Nad službami a produkty přemýšlíme tak, aby vám usnadnily život. Pomůžeme Vám efektivněji řídit běžné výdaje za provoz v domácnosti a zvýšit Váš komfort a bezpečí. Propojením služeb pod jednoho správce předejdete rizikům spojeným s přechodem na smlouvy na dobu neurčitou s vyšší cenou, špatně nastavenými pojistkami na nemovitost či auto nebo rizikům plynoucím z opomenutí čištění komínu.

Toto a mnohé další budeme hlídat a evidovat za Vás. Jako náš klient s námi ušetříte peníze, nebo za stejné výdaje získáte lepší služby než dosud.
S čím Vám pomůžeme

Kominické služby

Postaráme se o každoroční kontrolu Vašich spalinových cest v souladu se zákonem, domluvíme vhodný termín, provedeme čištění s úklidem

Zjistit více


Energie

S námi budete mít energetické smlouvy komfortně a bezpečně uloženy na jednom místě s možností do nich kdykoliv nahlédnout.

Zjistit více


Fotovoltaika 

Máme pro vás širokou nabídku solárních elektráren a k tomu Vám garantujeme získání dotace Nová zelená úsporám.

Zjistit víceÚspora vody

Šetřete své náklady za energie a spotřebu vody s patentovanou technologií, která snižuje průtok vody až o 40 %.

Zjistit více


Finance  

V klientském portálu uvidíte opisy smluv, termíny výročí, získáte srovnání cen a snadnou možnost výběru nového Dodavatele.

Zjistit více

Ohlasy občanů

Domácnosti po celé České republice šetří výdaje šetří výdaje za energie díky projektu Šetříme Občanům. 87 % z nich se do projektu zapojuje opakovaně.

„Do projektu jsem se zaregistrovala na základě tipu od souseda. Dosáhla jsem úspor za elektřinu a plyn v celkové výši 8 144 Kč za rok. O dalších službách uvažuji do budoucna.“

Petra Nováčková - Blažovice

„Nainstaloval jsem spořiče vody celé rodině. Ušetřili jsme za vodné, stočné a také za ohřev vody. Celková dosažená úspora byla kolem 3,5 tis. Kč za rok. Jsem spokojený.“

Jiří Filman - Židlochovice

„Naše výdaje už dosáhly neúnosných částek. Rozhodl jsme se využít možnosti projektu a zaregistroval jsem se do soutěže na snížení výdajů na energie. S celkovou úsporou přes 10 tis. Kč/rok.“

Jan Kozlík - Bratčice