Co děláme

Jsme hrdí na to, že na nás spoléhají domácnosti po celé ČR, kterým pravidelně snižujeme výdaje za energie, čistíme spalinové cesty se zajištěním povinné pravidelné kontroly nebo zajišťujeme zprostředkování výhodnějšího pojištění. Dokážeme Vám také zajistit speciální nabídku na výměnu kotle či fotovoltaické systémy, které jsou u našich klientů stále oblíbenější.


Vaše důvěra je pro nás klíčová

Jsme tým odborníků, který na Vaši domácnost pohlíží komplexně. Chceme poznat Vaše potřeby a hledáme pro ně optimální řešení, s přesahem nejen do úspory, ale i ekonomických, společenských a ekologických dopadů.

Vaše faktury, smlouvy a další dokumenty zaevidujeme v klientském portálu. Další dokumenty si můžete přidat kdykoliv sami, nebo o to požádat nás.

Včas Vás upozorníme, že se blíží výročí smlouvy, hrozí změna podmínek, nebo expirace. Hlídáme všechny důležité termíny. U jednotlivých smluv si sami můžete zvolit další postup.

Zajistíme Vám asistenci se sjednáním nové, výhodnější smlouvy. Vše vyřešíme za Vás a k Vaší maximální spokojenosti. 98 % klientů využívá našich služeb opakovaně.

Vše přehledně a bezpečně

Díky vysoké efektivitě a znalosti prostředí pro Vás dokážeme najít a zajistit u jednotlivých služeb a produktů přidanou hodnotu proti konkurenci. S námi budete mít veškeré služby a produkty přehledně evidované v klientském portálu, vytvořeném na míru pro potřeby Vaši domácnosti. Jednotlivé služby a produkty v něm můžete evidovat sami, nebo to rádi uděláme za Vás, budete-li chtít.

Větší bezpečí pro Vaši nemovitost.

Výhodnější pojištění, kontrola smluv, upozornění na důležité termíny, vše pod kontrolou.

Rady a tipy jak ušetřit čas i peníze.

Chceme, abyste měli více času na rodinu a vaše koníčky. Možnosti úspor najdeme za Vás a včas Vám o nich řekneme.

Myslíme ekologicky, šetříme přírodu.

Loni jsme společně ušetřili miliony litrů pitné vody. Tento rok začneme sázet stromy, abychom přírodě pomohli ještě více.