Vyměňte Váš starý kotel za moderní tepelné čerpadlo a snižte náklady na vytápění až o 60 %.

Postaráme se o odbornou instalaci tepelného čerpadla. Navrhujeme komplexní řešení pro domácnosti, která přinášejí úspory a komfort pro jejich uživatele.

- Realizujeme návrh projektu a instalaci tepelného čerpadla na klíč.

- Vyřídíme dotaci a v případě zájmu pomůžeme s financováním.

- Poskytujeme záruční i pozáruční autorizovaný servis.

Nabízené typy čerpadel

VZDUCH/VZDUCH

 • Tepelné čerpadlo přijímá teplo z venkovního vzduchu a ohřívá vzduch uvnitř budovy, nejčastěji jednu místnost. Je tedy vhodné pro menší budovy (chaty, dílny apod.) či jako dodatečný tepelný zdroj.

 • + Snadná a rychlá instalace, nízké pořizovací náklady.

  + Snadné využití pro chlazení v letním období.

VZDUCH/VODA

 • Tepelné čerpadlo přijímá teplo z okolního vzduchu a předává ho do kapaliny, která zajišťuje předání tepla do otopné soustavy nebo zásobníku TUV.

 • + Jednoduchá a rychlá instalace, bez nároků na velikost pozemku.

  + Snadné využití pro chlazení v letním období.

ZEMĚ/VODA

 • Tepelné čerpadlo přijímá teplo z půdy buď formou kolektoru na ploše, případně z hlubinného vrtu. Takto získané teplo předává do kapaliny, která zajišťuje předání tepla do otopné soustavy nebo zásobníku TUV.

 • + Nižší spotřeba elektřiny, než u typu vzduch/voda (vzduch).

  + Nejúčinnější typ, velmi stabilní zdroj energie.

Využijte poslední šanci pro získání podpory až 130 000 Kč.

Instalaci tepelného čerpadla můžete financovat kotlíkovou dotací. Veškeré formality a zařizování nechte na nás. Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my Vám zpracujeme nezávaznou nabídku na míru Vašim potřebám a preferencím.

5 důvodů proč si nechat spočítat nabídku pro Vaši domácnost

1) Všestranné řešení - Tepelná čerpadla jsou vhodná pro všechny typy budov, ve kterých zajišťují vytápění, ohřev vody i funkci klimatizace.

2) Vysoce úsporný provoz - Pro výrobu tepla využívá 75 % energie z okolního prostředí a pouze čtvrtinu z elektrické sítě.

3) Levnější elektřina - Domácnosti vzniká nárok na změnu distribuční sazby, se kterou odebírá elektřinu levněji až o polovinu, 20 hodin denně.

4) Komfortní vytápění - Ve srovnání s kotlem na tuhá paliva odpadá starost se zajištěním paliva. Stačí jen nastavit požadovanou teplotu.

5) Ekologický zdroj energie - Jde o zdroj vytápění šetrný k přírodě, který lze navíc kombinovat s fotovoltaikou dodávající elektřinu pro zbytek spotřeby.

Ověřený dodavatel