Představení společnosti


Občanům s.r.o. je úspěšná celorepubliková firma, která se soustředí na získávání výhodnějších nabídek a benefitů od poskytovatelů služeb pro občany a samosprávy se zárukou vysoké kvality a spokojenosti. Společnost nepodporuje podomní prodej, naopak se snaží spolupracovat s občany dlouhodobě. Čerpání výhod je bezplatné a přístupné pro všechny občany a samosprávy. 

Starosti přenechte na nás

Nad službami a produkty přemýšlíme tak, aby Vám usnadnily život. Pomůžeme Vám efektivněji řídit běžné výdaje za provoz v domácnosti a zvýšit Váš komfort a bezpečí.

Spojením služeb pod jednoho správce předejdete mnohým rizikům. Třeba těm spojeným s přechodem smluv na dobu neurčitou, obvykle s vyšší cenou, nebo špatně nastavenými pojistkami na Vaši nemovitost či vůz. Pohlídáme za Vás i rizika plynoucí z opomenutí čištění komínu. Toto a mnohé další budeme hlídat i evidovat za Vás. Jako náš klient s námi ušetříte peníze, nebo za stejné výdaje získáte více než dosud.

„Přinášíme domácnostem profesionální správcovské služby, které dosud byly dostupné jen pro větší celky.“

Společenská odpovědnost a profesionalita

Zakládáme si na společenské odpovědnosti a vzájemné důvěře. Podnikáme odpovědně, zaměstnance pravidelně školíme a externí pracovníky důkladně prověřujeme. Máme vlastní etický kodex, který dodržujeme napříč všemi společnostmi koncernu. Dlouhodobě se zaměřujeme na podporu vzdělanosti občanů.

Výhody spolupráce s námi:

• Profesionálně vedené týmy plné odborníků a specialistů.

• 150+ zaměstnanců, kteří se starají o Vaši maximální spokojenost.

• 7 obchodních kanceláří s více než 50 konzultanty, garantující osobní péči o každého klienta.

• Strategická spolupráce s významnými partnery.


Vlastní projekty

S vlastními projekty oslovujeme obce, instituce, školy, domácnosti i občany a snažíme se je vzdělávat, například v oblasti péče o životní prostředí.

KUPNÍSÍLA.CZ

Projekt pomáhá občanům zvyšovat kupní sílu. Informuje o zaručených mzdách, platových tabulkách nebo valorizaci důchodů. Varuje před podvodníky, srovnává ceny bydlení, energií, potravin apod.

www.kupnisila.cz

KAPKU ŠETŘÍM

Projekt snižuje domácnostem výdaje za pitnou vodu a šetří životní prostředí. Do projektu se již zapojily stovky obcí, instituce, firmy a domácnosti s průměrnou trvalou úsporou 20 %.

www.kapkusetrim.cz

OBNOVITELNĚ.CZ

Obnovitelně.cz přináší informace o moderní energetice v širších souvislostech udržitelné ekonomiky. Čtenáře informuje o aktuálním dění ve využití obnovitelných zdrojů, akumulaci energie nebo elektromobilitě.

www.obnovitelne.cz

ENERGETICKÁ LUPA

Projekt poskytuje spotřebiteli objektivní a srozumitelné informace v oblasti energetiky a podporuje rozvoj informovanosti tak, aby se spotřebitelé mohli rozhodovat skutečně svobodně a v souladu se svými zájmy.

www.elupa.cz