Spokojení klienti jsou nejlepším potvrzením kvality našich služeb.


Jsme hrdí na to, že na nás spoléhají desítky tisíc domácností, kterým pravidelně snižujeme výdaje za energie, čistíme spalinové cesty se zajištěním revizní zprávy nebo zajišťujeme zprostředkování výhodnějšího pojištění. Dokážeme Vám také zajistit speciální nabídku na výměnu kotle či fotovoltaické systémy, které jsou u našich klientů stále oblíbenější.

“Se službami jsem maximálně spokojen. Případné dotazy, nebo požadavky byly vždy promptně vyřízeny k mé spokojenosti. Klientem jsem šest let. Hned první rok jsme na dvou domácnostech ušetřili 27 000 Kč na elektřině a plynu celkově.”


Petr Novotný, Velký Beranov

“Na domácnosti se mi snížili náklady na plyn za rok již o 3 200 Kč. Proto bych tuto službu rád doporučil každému. Zvlášť i nezištnou starost o mne jako zákazníka ze strany obchodního zástupce”Josef Kolář, Baška

“S projektem Šetříme občanům jsem velmi spokojená. Jako matka a podnikatelka jsem stále v jednom kole. Nejvíce mi vyhovuje, že vše řeší za mě a já se mohu věnovat podstatnějším věcem. Za první rok mi na dvou domech a jednom bytě projekt přinesl úsporu přes 16 000 Kč.”

Martina Voříšková, Michalovice

“Se službami společnosti jsem na míru spokojen, tak jak jsme se dohodli, tak vše proběhlo, o nic jsem se nemusel starat a ušetřil jsem značnou částku za elektřinu a plyn. Tuto společnost mohu vřele doporučit.”

Vítězslav Krejčí, Jihlava

“Na doporučení dcery jsem se přihlásila do projektu v roce 2015. Jsem nadmíru spokojená s úsporou na energiích. Koupí spořičů vody jsem ušetřila i vodné a stočné. Chci i dále pokračovat.”


Hana Nyklová, Praha

“V projektu Šetříme občanům jsem již delší dobu a díky němu jsem ušetřila nemalé peníze nejenom v oblasti energetiky, ale i v dalších službách. Mohu jen doporučit.”


Jitka Zemánková, Dolany

Soutěž Rok elektřiny zdarma


Již druhým rokem pořádáme soutěž Rok elektřiny zdarma, ve které každý měsíc mohou občané zapojení do projektu 
Šetříme občanům
vyhrát elektřinu zdarma na celý rok, a to až do výše 10 000 Kč. Podívejte se na videa s našimi výherci.