Ve spolupráci s TGC Energie a Armex Energy získáte ještě lepší služby

Spokojenost a důvěra našich klientů je naší hlavní prioritou. Za téměř 8 let působení jsme pomohli tisícům domácností a stovkám obcí s nevýhodnými smlouvami na energie. Spokojenost potvrzuje více než 95 % klientů, kteří dlouhodobě využívají naše služby k pravidelné optimalizaci výdajů za energie.  

Dlouhou dobu bylo naší hlavní službou organizace energetických soutěží. V rámci nich jsme pravidelně oslovovali dodavatele energií na trhu, poptávali u nich pro vás neveřejné nabídky energií a zvali je do energetických soutěží s cílem zajistit pro Vás ty nejvýhodnější ceny.  


Nezájem některých dodavatelů o klienty nás překvapil

Někteří dodavatelé však ztratili o klienty z energetických soutěží zájem a přestali se jich účastnit. Klienty tak nepřímo postavili na vedlejší kolej a námi požadovaný nadstandardní servis a péče, kterou jsme vždy pro naše klienty žádali, byla u těchto dodavatelů ohrožena.   

Také ochrana před možnými riziky smluv, které by neprošly kontrolou našich specialistů (hrozba skrytých poplatků, malé písmo ve smlouvách, nepřehledné burzovní nákupy, apod.), tak byla velmi ztížena. 


Exkluzivní energetické produkty s novými partnery

Z těchto důvodů jsme se rozhodli nadále na nic nečekat a v zájmu našich klientů představit vlastní energetické produkty, primárně prostřednictvím partnerských dodavatelů TGC Energie a Armex Energy. Tak, aby v budoucnu nedošlo k podobné situaci a aby produkty odpovídaly požadavkům našich klientů a naše služby byly pro klienty nadále užitečné.

Armex Energy

Armex Energy je přední dodavatel elektřiny a zemního plynu v České republice. Na trhu s energiemi působí již od roku 2005 a v současné době dodává elektřinu nebo zemní plyn více než 55.000 zákazníkům. 

Spolupráci jsme zvolili proto, že v Armexu vědí, že jen dobrá cena elektřiny a zemního plynu nestačí. Zakládají si na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním vztahu s klienty. 

Naši správnou volbu potvrzuje i to, že v anketě o nejférovějšího dodavatele energií za rok 2020 obsadil Armex Energy skvělé 3. místo a získal 4 hvězdičky. Výsledky ankety najdete zde.

TGC Energie

TGC Energie s.r.o. pro naši společnost připravila produkt, který nadále poskytuje výhody energetických soutěží, není závislý na náladě jiných dodavatelů a dokáže klientům nabídnout dlouhodobě výhodné podmínky. Produkt se jmenuje “Hlídáme cenu” , má ceny fixované shora, tudíž po celou dobu platnosti smlouvy nemůže dojít ke zvýšení, naopak, v případě poklesu cen na trhu může dojít k jejímu snížení, a to hned 2x.“  

Budeme rádi, když se přesvědčíte, že podmínky produktu Hlídáme cenu jsou transparentní a přehledné tak, jako více než 5 tis. našich klientů, kteří již na tento produkt přešli.

Dodavatel energií TGC Energie s.r.o. je součástí skupiny TGC, stejně jako naše společnost Občanům, s.r.o. V rámci transparentnosti pak doplňujeme, že v r. 2020 společnost ARMEX GROUP kapitálově vstoupila do skupiny TGC, díky čemuž jsme získali silného partnera, který nám umožnil rozvoj nových služeb pro naše klienty a jejich domácnosti, nad rámec původní energetiky.  Jsme hrdí, že díky tomu můžeme nově poskytovat také pravidelné čištění spalinových cest, finanční poradenství, servisy a revize kotlů, tepelných čerpadel, fotovoltaické systémy, aj. 

Více informací o našich dalších službách a produktech Vám rádi poskytneme na tel. čísle 530 519 019.