Česká republika

theme-img

Chci to, co má soused

Nezaměřili jsme vaši
obec správně? klikněte zde

theme-img
Ve Vaší obci jsme již ušetřili  69 648 221 Kč. Přejít na portál obceZměnit
arrow
Projekt Šetříme občanům je úspěšný celorepublikový projekt, se kterým snížíte výdaje za služby pro obec i vaše občany. Zapojení občané získávají trvalé benefity, se zárukou kvality a spokojenosti. Protože se zaměřujeme na neustálé hledání dalších úspor, jde nám o dlouhodobé partnerství, nikoliv jednorázovou úsporu. Všechny zapojené poskytovatele služeb proto prověřujeme a za kvalitu ručíme.

V první fázi se projekt soustředil na poskytování služeb obcím a občanům prostřednictvím snižování výdajů za zemní plyn a elektřinu. Za úspěch celého projektu mluví čísla. Od roku 2013 jsme pomohli obcím, občanům, institucím i firmám optimalizací jejich výdajů za elektřinu a plyn ušetřit více než 800 milionů Kč.

V další fázi došlo k vyčlenění projektu do samostatné společnosti, která se zaměřuje na rozvoj dalších služeb, benefitů a výhod pro občany, se zárukou spokojenosti a vysoké kvality.

Od druhé poloviny r. 2017 mají zapojení občané přístup k dalším výhodám. Mimo jiné jsou to sady spořičů vody s patentovanou technologií od partnera Nuova Energia, nebo dotace až 155 tis. Kč na pořízení fotovoltaické elektrárny S-Power.

Jak probíhá registrace do projektu?

obrazek