Ve Vaší obci jsme již ušetřili  69 648 221 Kč. Přejít na portál obceZměnit
arrow
Projekt Šetříme občanům je úspěšný celorepublikový projekt, se kterým snížíte výdaje za služby pro obec i vaše občany. Zapojení občané získávají trvalé benefity, se zárukou kvality a spokojenosti. Protože se zaměřujeme na neustálé hledání dalších úspor, jde nám o dlouhodobé partnerství, nikoliv jednorázovou úsporu. Všechny zapojené poskytovatele služeb proto prověřujeme a za kvalitu ručíme.

V první fázi se projekt soustředil na poskytování služeb obcím a občanům prostřednictvím snižování výdajů za zemní plyn a elektřinu. Za úspěch celého projektu mluví čísla. Od roku 2013 jsme pomohli obcím, občanům, institucím i firmám optimalizací jejich výdajů za elektřinu a plyn ušetřit více než 800 milionů Kč.

V další fázi došlo k vyčlenění projektu do samostatné společnosti, která se zaměřuje na rozvoj dalších služeb, benefitů a výhod pro občany, se zárukou spokojenosti a vysoké kvality.

Od druhé poloviny r. 2017 mají zapojení občané přístup k dalším výhodám. Mimo jiné jsou to sady spořičů vody s patentovanou technologií od partnera Nuova Energia, nebo dotace až 155 tis. Kč na pořízení fotovoltaické elektrárny S-Power.

Jak probíhá registrace do projektu?

obrazek