Ve Vaší obci jsme již ušetřili  69 648 221 Kč. Přejít na portál obceZměnit
arrow

Občané si zaslouží výhodnější služby

Spojili jsme tisíce občanů do jednoho celku. Díky tomu mají všichni přístup k produktům, službám a dalším výhodám, které byly dříve dostupné jen velkým firmám. Řekneme Vám, jaká rizika podstupují domácnosti v ČR, jak je řešíme my a jaké další výhody Vám zapojení do projektu přinese.


Projekt Šetříme občanům umožňuje zapojeným obcím, domácnostem, firmám i institucím ušetřit průměrně 30 % na výdajích za energie. Modelová domácnost s malým rodinným domkem, která ročně vydá za dodávky elektřiny a zemního plynu zhruba 28 000 Kč, může zapojením do domácnosti za jeden rok ušetřit více než 8 500 Kč. Domácnosti, které vydávají na zálohách za energie více, pak mohou ušetřit výrazně vyšší částku. Úspora obci, institucí a firem se pak často pohybuje v řádu statisíců korun.

Nainstalujte si do svého domu či bytu nové spořiče vody s patentovanou technologií. Zajistí snížení průtoku vody v kuchyni (dřez), v koupelně (umyvadlo), i ve sprše. Dosáhnete tak na úsporu vody snížením odběru až o 40%, ale také za její ohřev.

Jak se mohu zapojit již nyní?

Zapojené obce

Čebín
Čebín
Vavřinec
Vavřinec
Ostrov u Macochy
Ostrov u Macochy
Sloup
Sloup
Nová Ves
Nová Ves
Prace
Prace
Němčany
Němčany
Hodějice
Hodějice
Hustopeče
Hustopeče
Ivanovice na Hané
Ivanovice na Hané
Oleksovice
Oleksovice
Vítonice
Vítonice

zobrazit více