Buďte bez starostí s produktem Hlídáme cenu

Exkluzivně pro domácnosti zapojené do projektu Šetříme občanům

1Pro celé smluvní období vám garantujeme, že ceny elektřiny ani plynu nezvýšíme.

2Ceny energií vám už můžeme jen snížit, a to hned dvakrát během smluvního období.

3Získáte jistotu, že výdaje vaší domácnosti za energie budete mít pod kontrolou.

Jak produkt Hlídáme cenu reaguje na pohyb cen velkoobchodního trhu

cena už se nezvýší


Zahájíte odběr elektřiny nebo zemního plynu s produktem HLÍDÁME CENU a automaticky získáte garanci maximální ceny na tři roky. My nadále sledujeme vývoj cen energií a jen pozitivní změny promítneme do vašich ceníků.

5% pokles ceny


Po prvním roce od zahájení dodávek energií snížíme cenu o 5 % vždy, když jejich cena na velkoobchodním trhu klesne minimálně o 5 %.

znovu 5% pokles ceny


Po druhém roce opět porovnáme meziroční pohyb cen na velkoobchodním trhu. Pokud klesnou minimálně o 5 % získáte nárok na jejich snížení o dalších 5 %.

Vysvětlení postupu snížení ceny

V případě meziročního poklesu průměrné velkoobchodní ceny na energetickém trhu o 5 % a více, snížíme zákazníkovi cenu komodity (neregulovaná složka) od 13. měsíce po zahájení dodávek energií o 5 % na celé zbývající smluvní období oproti stávající ceně zákazníka. Pokud v období od 13. do 24. měsíce od zahájení dodávek dojde k dalšímu poklesu průměrné velkoobchodní ceny na energetickém trhu o 5 % a více, opět snížíme cenu komodity (neregulovaná složka) od 25. měsíce po zahájení dodávek o 5 % na celé zbývající smluvní období oproti stávající ceně zákazníka. Podrobné podmínky produktu jsou uvedené na webu www.tgcenergie.cz.