Česká republika

theme-img

Chci to, co má soused

Nezaměřili jsme vaši
obec správně? klikněte zde

theme-img

Vsaďte na lídra trhu a začněte šetřit už letos

Chcete ušetřit, fungovat ekologičtěji nebo dosáhnout energetické soběstačnosti? Využijte energii ze slunce. Máme pro vás širokou nabídku solárních elektráren od české jedničky na trhu. Společnost S-Power Energies za uplynulé dva roky nainstalovala na střechy rodinných domů víc než 1200 fotovoltaik, což je nejvíc ze všech dodavatelů.

„Nabízíme komplexní řešení na klíč, a navíc zákazníkům garantujeme získání dotace z programu Nová zelená úsporám,“ uvádí zakladatel společnosti Jaroslav Šuvarský.

Solární energii můžete využít pro své domácí spotřebiče. Případné přebytky lze uložit do baterií, takže už vás neohrozí výpadky energie – systém v takové situaci funguje jako záložní zdroj.

Podívejte se, jak vypadá instalace sluneční elektrárny S-Power MAXI. Montáž trvá 1 den.

Vyberte si ten správný fotovoltaický systém

S-Power MINI

Cena pro Vás:
60 000 Kč

  • Celková cena: 120 000 Kč
  • Výše dotace: 60 000 Kč

S-Power MIDI

Cena pro Vás:
185 000 Kč

  • Celková cena: 340 000 Kč
  • Výše dotace: 155 000 Kč

S-Power MAXI+

Cena pro Vás:
130 000 Kč

  • Celková cena: 235 000 Kč
  • Výše dotace: 105 000 Kč

S-Power KOMBIX

Cena pro Vás:
399 000 Kč

  • Celková cena: 554 000 Kč
  • Výše dotace: 155 000 Kč

Jaká fotovoltaická elektrárna se pro vás hodí?

Chci ušetřit za elektřinu

Pokud chcete především snížit účty za elektřinu, doporučujeme vám solární elektrárnu S-Power MINI. Jde o základní sestavu, která nemá baterii. Energii tak spotřebováváte v době, kdy svítí slunce, a případné přebytky se využijí na ohřev teplé užitkové vody.

Velikost elektrárny je 2,6 kWh.

Chci nezávislost s nejvýhodnější dotací

Sestava S-Power MIDI nabízí skvělý poměr ceny a kvality. hybridní asymetrická fotovoltaická elektrárna s asymetrickým střídačem zajistí elektřinu vašim domácím spotřebičům a případné přebytky využije k ohřevu vody, nebo je uloží do akumulátorů. Získanou energii tak budete moci využít, i když zrovna nebude svítit slunce nebo dojde k výpadku proudu.

Tuto sestavu navíc pořídíte s extra vysokou dotační podporou 155 000 Kč.

Velikost elektrárny je 4,6 kWh.

 

Chci především soběstačnost

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme vám solární elektrárnu S-Power MAXI+. Energii, kterou okamžitě nepotřebujete, si uložíte k pozdějšímu využití do špičkových baterií Pylontech.

Velikost elektrárny je 3,6 kWh.

 

Chci si užívat soběstačnost celoročně

Pokud si chcete dopřávat pocit nezávislosti na dodavatelích energie i v zimní sezóně, doporučujeme vám sestavu S-Power KOMBIX. Kombinací tepelného čerpadla a fotovoltaiky můžete své náklady na topení, chlazení a ohřev vody snížit až o 75 procent! Fotovoltaická elektrárna vyrobí solární energii, kterou můžete napájet jak domácí spotřebiče, tak i tepelné čerpadlo. S minimálními náklady tak vyřešíte zimní vytápění, letní chlazení a celoroční ohřev užitkové vody. 

Velikost elektrárny je 5,2 kWh.

5 důvodů, proč uvažovat o střešní fotovoltaice