Vsaďte na fotovoltaiku a začněte šetřit už letos

Chcete ušetřit, fungovat ekologičtěji nebo dosáhnout energetické soběstačnosti? Využijte energii ze slunce. Máme pro vás širokou nabídku solárních elektráren 
a k tomu Vám garantujeme získání dotace Nová zelená úsporám, která Vám značně pomůže při jejím financování.

Solární energii můžete využít pro své domácí spotřebiče. Případné přebytky lze uložit do baterií, takže už vás neohrozí výpadky energie – systém v takové situaci funguje jako záložní zdroj. 

Podívejte se, jak vypadá instalace sluneční elektrárny MAXI. Montáž trvá 1 den.

Vyberte si ten správný fotovoltaický systém

MINI

Cena pro Vás:
60 000 Kč

  • Celková cena: 120 000 Kč
  • Výše dotace: 60 000 Kč

MIDI

Cena pro Vás:
185 000 Kč

  • Celková cena: 340 000 Kč
  • Výše dotace: 155 000 Kč

MAXI+

Cena pro Vás:
132 000 Kč

  • Celková cena: 237 000 Kč
  • Výše dotace: 105 000 Kč

TOP

Cena pro Vás:
344 000 Kč

  • Celková cena: 499 000 Kč
  • Výše dotace: 155 000 Kč

Jaká fotovoltaická elektrárna se pro vás hodí?

Chci ušetřit za elektřinu

Pokud chcete především snížit účty za elektřinu, doporučujeme vám solární elektrárnu MINI. Jde o základní sestavu, která nemá baterii. Energii tak spotřebováváte v době, kdy svítí slunce, a případné přebytky se využijí na ohřev teplé užitkové vody.

Velikost elektrárny je 2,66 kWp.

Chci nezávislost s nejvýhodnější dotací

Sestava MIDI nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Hybridní asymetrická fotovoltaická elektrárna s asymetrickým střídačem zajistí elektřinu vašim domácím spotřebičům a případné přebytky využije k ohřevu vody, nebo je uloží do baterie. Získanou energii tak budete moci využít, i když zrovna nebude svítit slunce nebo dojde k výpadku proudu.

Tuto sestavu navíc pořídíte s extra vysokou dotační podporou 155 000 Kč.

Velikost elektrárny je 4,56 kWp.

 

Chci především soběstačnost

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme vám solární elektrárnu MAXI+. Energii, kterou okamžitě nepotřebujete, si uložíte k pozdějšímu využití do špičkových baterií Pylontech.

Velikost elektrárny je 3,65 kWp.

 

Chci si užívat soběstačnost celoročně

Naprostý pocit nezávislosti na dodavatelích energie i v zimním období vám zajistí sestava KOMBIX. Kombinací tepelného čerpadla a fotovoltaiky můžete své náklady na topení, chlazení a ohřev vody snížit až o 75 procent! Fotovoltaická elektrárna vyrobí solární energii, kterou můžete napájet jak domácí spotřebiče, tak i tepelné čerpadlo. S minimálními náklady tak vyřešíte zimní vytápění, letní chlazení a celoroční ohřev užitkové vody. 

Velikost elektrárny je 5,2 kWp.

4 důvody, proč uvažovat o střešní fotovoltaice