Ve Vaší obci jsme již ušetřili  69 648 221 Kč. Přejít na portál obceZměnit
arrow

Elektřina

Občané platí za elektřinu více než musí, a to i o desítky procent více. Je to způsobeno historickými ceníky dodavatelů, kteří nereagují na vývoj ceny elektřiny a zůstávají na stejných cenách z předchozích let.

Výhodou je soutěž, díky které si můžete zajistit výhodnější cenu za elektřinu. Dodavatele vybíráme pečlivě tak, aby změna dodavatele proběhla lehce a občan byl spokojen. Zapojení je bezplatné a na dobu neurčitou. Zapojíte se tedy jednou a můžete šetřit dlouhodobě. Smlouvy prověřenými dodavateli jsou vždy uzavírány na dobu 3 let.

Aktuální nabídka produktů

Hlídáme cenu od TGC Energie

Unikátní produkt, který jsme vytvořili společně se sesterskou společností TGC Energie. Je dostupný exkluzivně pro domácnosti zapojené do projektu Šetříme občanům a spojuje v sobě výhody fixního produktu a energetických aukcí.

  • klientovi dává jistotu, že cena se už nezvýší
  • flexibilně reaguje na pokles cen energií na burze
  • přináší kontrolu nad výdaji domácnosti za energie

Pro více informací vstupte na produktovou stránku Hlídáme cenu od TGC Energie.

Správa odběrných míst

S naším dlouhodobě ověřeným produktem svěříte správu vašeho odběrného místa do rukou našich specialistů. Na základě nezávislé analýzy zajistíme pro vaše odběrné místo dodavatele energií s nižší cenou elektřiny nebo zemního plynu a férovými podmínkami. 

V průběhu trvání naší vzájemné spolupráce vám poskytneme asistenci při řešení nestandardních situací a poradenství v oblasti energetiky pro vaše stávající potřeby nebo nové plány. Před vypršením platnosti smlouvy na dodávku energií pro vás celý proces zopakujeme, a zajistíme vám i na další období výhodné podmínky a ceny pro dodávku energií.