Armex Energy

Armex Energy je přední dodavatel elektřiny a zemního plynu v České republice. Na trhu s energiemi působí již od roku 2005 a v současné době dodává elektřinu nebo zemní plyn více než 55.000 zákazníkům. 

Spolupráci jsme zvolili proto, že v Armexu vědí, že jen dobrá cena elektřiny a zemního plynu nestačí. Zakládají si na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním vztahu s klienty. 

Naši správnou volbu potvrzuje i to, že v anketě o nejférovějšího dodavatele energií za rok 2020 obsadil Armex Energy skvělé 3. místo a získal 4 hvězdičky. Výsledky ankety najdete zde.

Zapojte se do rodiny spokojených zákazníku

Jaké výhody získáte?

  • Spolehlivého tuzemského dodavatele energií
  • Samozřejmostí je výhodná cena za energie
  • Odměnu za doporučení svým blízkým či známým v podobě produktu „Skupina“, kdy všichni získáváte bonusovou skupinovou slevu, oproti sjednané ceně
  • Profesionální a přátelský zákaznický servis
  • Zákaznický portál, na kterém uvidíte historii odběrů včetně informace o provedených platbách

Čeho se nemusíte obávat?

  • Distribuční společnost a také odečtový termín elektroměrů a plynoměrů zůstává nezměněn
  • Pokud máte tzv. denní a noční proud (Vysoký a nízký tarif) ten také zůstává nezměněn
  • Při změně dodavatele Vám zůstává stejný elektroměr i plynoměr
  • V případě poruchy na přívodním vedení zůstává v platnosti stále stejná poruchová linka

Představení společnosti Armex Energy

Jsme předním dodavatelem elektřiny a zemního plynu v České republice.

Na trhu s energiemi působíme již od roku 2005 a v současné době dodáváme elektřinu nebo zemní plyn více než 55.000 zákazníků. Patří mezi ně domácnosti, živnostníci, firmy, obce a další instituce. Naše roční tržby překračují 1,5 miliardy korun.


Víme, že jen dobrá cena elektřiny a zemního plynu nestačí.

V ARMEX ENERGY stavíme na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním obchodním vztahu. Vstřícný a osobní přístup a férové jednání jsou automatickou výbavou našich zaměstnanců a spolupracovníků.


Jsme součástí silné skupiny Armex

Jsme součástí děčínské skupiny ARMEX, která patří mezi 20 největších firem v České republice. Skupina na začátku 90. let obchodovala s armaturami a následně své podnikání rozšířila o obchod s ropnými produkty a energiemi.

Od roku 2006 jsme také provozovatelem lokální distribuční soustavy v areálu sídla společnosti na Folknářské ulici v Děčíně.


Kdo jsou naši zákazníci

V první řadě jsou to tisíce domácností ve všech regionech České republiky. Dodáváme také firmám, například známým značkám Pivovar Pernštejn, ELITE nebo Mikov. Důvěru nám daly také mnohé samosprávy a řada neziskových organizací. Díky našemu přístupu se pravidelně řadíme mezi dodavatele, kteří získávají nejvíce nových zákazníků.


Armex Energy je členem Asociace nezávislých dodavatelů energií ANDE. Asociace si klade za cíl vytvoření platformy pro vzájemnou spolupráci mezi jednotlivými dodavateli energií i dalšími subjekty trhu v oblastech vedoucích k odstraňování existujících legislativních, technických a procesních překážek fungování liberalizovaného trhu. ANDE chce svou činností přispět ke zkvalitnění služeb poskytovaných na trhu s energiemi, především ve vztahu ke konečnému zákazníkovi.

 

Chcete se o společnosti Armex Energy dozvědět více? Navštivte jejich web.